Про нас 1

Gold Stock – перший в Україні інтернет-магазин золотих ювелірних виробів. Асортимент нашого магазину – цеприкраси і інші товари з колекцій попередніх сезонів і колекцій.

Gold Stock – єдина альтернатива комісійним ювелірним виробам і аксесуарів із золота. Купуючи у нас, ви купуєте абсолютно новий товар за ціною старих виробів.

Приносимо радість в сірі будні

Як? Дуже просто! Наші ціни дозволять Вам радувати себе, рідних і близьких не тільки у свята! Перейдіть в каталог і переконайтеся самі. З нами Ви можете створити свою колекцію золотих прикрас – нову на кожен день тижня 🙂

Про нас 2
Про нас 3

Допомагаємо Вам знайти свою прикрасу

Наша філософія: “Не прикраса прикрашає людину.
Але правильно підібране прикраса стає частиною його краси.”
Подібно до того, як завдяки правильній шліфовці камінь починає грати новими гранями, випромінюючи незабутнє сяйво …
… так і знайшовши своє ідеальне прикраса, людина сяє особливо дорогоцінної посмішкою!

Цінуємо Ваш час

Більше немає необхідності влаштовувати виснажливі походи по магазинах у пошуках бажаного прикраси! Ми цінуємо Ваш час, тому невпинно працюємо над якістю контенту нашого інтернет-магазину, так щоб Ви могли розглянути виріб, як на вітрині і в найкоротші терміни – вже тримати його в руках.

Про нас 4
Про нас 5

Ростемо з Вами, ростемо для Вас

Починаючи з етапу вибору золотого ювелірного виробу і закінчуючи його доставкою, ми прагнемо, щоб процес покупки був легким, простим, швидким. А це означає, що наша мета – безперервне розширення асортименту каталогу і незмінно високі стандарти обслуговування.